O nas

Serdecznie witamy na stronie Bella Donna Event & Wedding Planner zlokalizowanej nad Zalewem Zegrzyńskim – wyjątkowego miejsca, blisko Warszawy i natury. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego obiektu jako idealne miejsca na wesele nad Zegrzem czy przyjęcie rodzinne. Specjalizujemy się głównie w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, weselnych, ślubów plenerowych, spotkań biznesowych czy też cateringu. Najczęściej odwiedzają nas Goście z Warszawy i okolicznych miejscowości. Bella Donna to urocze miejsce, które powstało zafascynowania włoskiej gościnności. Nazwa „Bella Donna” została zaczerpnięta z języka włoskiego, gdzie w tłumaczeniu na język polski oznacza „Piękna Dama”. Dokładamy wszelkich starań, aby to miejsce wyróżniało się gościnnością, eleganckim wnętrzem, mnogością kwiatów i świec.

Obiekt Bella Donna powstał w podwarszawskiej miejscowości Zegrze Południowe, położonej nad samym Zalewem Zegrzyńskim. Wnętrza sali wykończone są w eleganckim, bankietowych stylu w kolorach bieli, beżu, naturalnego drewna i złota. Sala Balowa jest w tanie pomieścić do 150 Gości przy stołach prostokątnych i do 110 osób przy okrągłych stołach z zachowaniem miejsca do tańczenia. Przeszklona oranżeria – sala taneczna połączona z salą balową jest najczęściej wybieranym miejscem przez Gości na mniejsze przyjęcia okolicznościowe ze względu na widok na cały ogród i Zalew Zegrzyński. Na tyłach obiektu znajduje się ogród z tarasem widokowym ze strefą chillout, altana, dużo zieleni, krzewów ozdobnych i kwiatów. Na piętrze budynku znajdują się stylowe pokoje dla Gości o wysokim standardzie.

Nasza specjalnie przygotowana oferta kulinarna pozwala skomponować menu spośród szerokiego wyboru potraw z kuchni polskiej jak i międzynarodowej. Nasz Szef Kuchni przygotowuje potrawy na miejscu w nowoczesnym zapleczu kuchennym.

Nasz obiekt jest idealnym miejscem dla osób poszukujących kameralnego miejsca do ceremonii zaślubin, organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych wyróżniających się wysoką jakością świadczonych usług oraz wyjątkową gościnnością.

Dodatkową zaletą naszej oferty jest możliwość udostępnienia całego obiektu na wyłączność.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi ofertami. Klientów biznesowych zapraszamy do odwiedzenia zakładki BIZNES.