About

Witamy na stronie internetowej Sali Bankietowej & Catering Bella Donna zlokalizowanej nad Zalewem Zegrzyńskim – wyjątkowego miejsca z atrakcyjnym położeniem, tuż pod miastem stołecznym Warszawa. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą naszego obiektu malowniczo zlokalizowanego nad Zegrzem, specjalizującego się w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych, weselnych czy też spotkań biznesowych dla firm z terenu miasta Warszawa.

Bella Donna to urocze miejsce nad Zalewem Zegrzyńskim, które powstało z zafascynowania słoneczną Italią. Nazwa “Bella Donna” została zaczerpnięta z języka włoskiego, gdzie w tłumaczeniu na język polski oznacza “Piękna Dama”. Staramy się, aby to miejsce przyjęć weselnych i okolicznościowych wyróżniało się spośród innych obiektów oraz domów , w których organizowane są wesela przede wszystkim eleganckim wnętrzem, mnogością kwiatów i świec, efektownym oświetleniem, wyrafinowaną kuchnią oraz profesjonalną obsługą dbającą o każdy szczegół. Nasz młody zespół składa się z osób posiadających bardzo bogate doświadczenie w organizacji bankietów, przyjęć weselnych i imprez cateringowych, pełnych entuzjazmu i stale szukających inspiracji w dążeniu do doskonałości. Szczególny klimat zapewnia również widok rozległego Zalewu Zegrzyńskiego .

Przyjazna atmosfera w pięknej lokalizacji

Niesamowita atmosfera sprawia, że wszystkie wydarzenia (przyjęcia weselne, imprezy rodzinne, spotkania biznesowe) pozytywnie zapadają w pamięci ich uczestników. Lokalizacja obiektu nie jest przypadkowa, nad Zalewem Zegrzyńskim, przy drodze krajowej 61 łączącej miasta Warszawa i Augustów i zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy i okolic zainteresowanych organizacją wesela lub innego przyjęcia okolicznościowego nad Zegrzem.