Najwyższej jakości pokoje

Najlepsze pokoje na nocleg

Bella Donna ma przyjemność zaoferować Państwu nocleg i najlepsze pokoje nad Zegrzem, charakteryzujące się elegancją, komfortem i przytulnością. Pokoje gościnne w Bella Donnie są rozwiązaniem dla osób szukających spokojnego miejsca niedaleko Warszawy. Świetna lokalizacja nad Zegrzem pozwoli Państwu zrelaksować się w towarzystwie piaszczystych plaż i malowniczych krajobrazów, które zapierają dech w piersiach.

Wyposażenie pokoi:

- Telewizor LCD 32'

- Kącik z toaletką

- Łazienka z kabiną prysznicową

- Kosmetyki i komplet ręczników

-  Zestaw powitalny z kawą i herbatą

- Woda minrealna Perlage

- Bezpłatny dostęp do WI-FI

 

Przyjeżdżając na Zegrze, znajdą Państwo wygodę i wytchnienie. Okolica zapewnia wiele atrakcji a komfortowe pokoje umożliwią pełny wypoczynek. Z noclegów w naszym obiekcie w Zegrzu mogą korzystać goście organizowanych tu imprez lub osoby będące przejazdem. Niezależnie od powodu każdy w naszych pokojach będzie czuć się nadzwyczaj wygodnie. Noclegi w wygodnych pokojach czy to po przyjęciu, czy wypadzie nad zalew to dobre rozwiązanie. Niezmącony spokój nad Zegrzem dodatkowo sprzyja odpoczynkowi i pełnemu zrelaksowaniu. Pokoje Bella Donna oczekują na Państwa. Noclegi oferujemy także uczestnikom imprez firmowych czy spotkań biznesowych organizowanych nad Zegrzem.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00 dnia następnego. Ceny weekendowe noclegów obowiązują od piątku do poniedziałku. Śniadania serwowane są do pokoi o wybranej przez Państwa godzinie, pomiędzy 07:00-10:00. Gwarantujemy Państwu najlepsze noclegi w wygodnie urządzonych pokojach, ciszę, spokój, a także niesamowicie piękne krajobrazy, cechujące okolice Zalewu Zegrzyńskiego. Wykwalifikowani pracownicy gotowi są do pomocy Państwu w każdym momencie pobytu. Chwile spędzone w naszych progach pozostaną w Państwa pamięci na długi czas.

 

Serdecznie zapraszamy do Bella Donna.

Pokoje nad Zegrzem                Noclegi nad Zegrzem                 Noclegi i pokoje

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Sala Weselna - Bella Donna

projekt i realizacja: RSO.PLstrony www warszawa